Kontakt

Alan Skovbo Larsen ApS
Energivej 2,
4180 Sorø

Tlf: 20 40 81 22
Mail: kontakt@krancontainer.dk

CVR: 31603250

Skriv til os

Vi står altid klar til at rådgive vores kunder og give dem et tilbud, der er specifikt tilpasset de nødvendige behov. Dette gælder både i forhold til pris, tid og materialer. Du kan derfor til enhver tid ringe til vores telefon på nummeret: 20 40 81 22 – og husk, det koster ikke noget at spørge.

Kristina

Kørsels disponent / Kontor
Kristina Pieron Hansen

Tlf 20 40 81 22
kp@krancontainer.dk

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

Adminstrerende direktør
Alan Skovbo Larsen.

27 25 13 34
asl@krancontainer.dk

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

Container chauffør
Per Mark Jensen

28 26 03 34
per@krancontainer.dk

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

Frontmonteret 42 tm. Kran, Kran/ Træfældning
Michael Jensen

28 59 03 34
Michael.jensen@krancontainer.dk

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

Bagmonteret kran 28tm
Jens-Arne Jørgensen

20 54 13 34
jensarne@krancontainer.dk

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

Lærling 
Jeppe Kjærgaard Larsen

22 37 78 37

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

TMA Kørsel:
Egil Larsen

23 25 76 15
egil@krancontainer.dk

michael_400x400

Forvogn – Hænger Sugebil
Michael Jensen

27 63 46 33
michael@krancontainer.dk

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/

Værksted: & Kørsel.
Ronnie Bang

20 42 13 34
ronnie@krancontainer.dk